1 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się mistrzostwa Redy w koszykówce dzieci. Dziewczęta zwyciężyły w dwóch meczach z SP4 oraz SP3 i awansowały do mistrzostw powiatu. W skład zespołu wchodziły: Cichocka Kamila, Domżalska Maja, Jagodzińska Marta, Kęder Wiktoria, Kondrat Wiktoria, Orent Amelia, Resko Jowita, Rzeppa Kinga, Stefańska Wiktoria, Sztormowska Zuzanna, Urbanowicz Marta orazWicka Weronika (opiekun Rafał Brieger).

Chłopcy po zaciętych pojedynkach wywalczyli brązowe medal. W skład zespołu wchodzili: Baranowski Bartosz, Bartosik Filip, Bettcher Nikodem, Białas Piotr, Drzewiecki Mikołaj, Kamiński Kacper, Kolasa Alex, Kunz Miłosz, Lejk Jakub, Maziec Mikołaj, Pergoł Dawid, Rybczyński Patryk, Tylka Jakub oraz Wołosowicz Damian (opiekun Wiesław Ziętkowski)