15 listopada 2016 odbyły się apele szkolne, na których omówiono sprawy porządkowe i wyniki zakończonych konkursów, a uczestniczące dzieci otrzymały nagrody – niespodzianki.

Zakończone konkursy:

·         Biblioteczne: Dzień Postaci z Bajek  oraz plakaty, bajki, zakładki i kiermasz;
·         „Dzień dyni”: klasy 0-III; za prace konkursowe do których należały wiersze, prace plastyczne oraz rozmaite „rzeźby” z dyni;
·         Sportowe: zawody miejskie i za mistrzostwa powiatu;
·         Recytatorski: udział w konkursie „Strofy o ojczyźnie” – Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie.

Pani dyrektor, Iwona Nowicka omówiła też nadchodzące wydarzenia:

·         Projekt Unijny: zajęcia wyrównujące i rozszerzające;
·         Szkolne Dni Kultury: utrwalanie form grzecznościowych, konkurs grzeczności dla klas, obuwie zmienne oraz kilkudniowy zakaz używania telefonów komórkowych;
·         Akcje ekologiczne: najbliższa to ekotorby;
·         Koncert Świąteczny: akcja charytatywna, na której wystąpią uczniowie klas 0-VI oraz odbędzie się kiermasz ozdób i ciast świątecznych.

(G.K.)