21 listopada 2016 nasi uczniowie z klas: Ia, IIc, IIe, IIIa, IIIe oraz  Va, Vd, VIb pojechali do Gdańska na jedyny w swoim rodzaju występ Moskiewskiej Rewii na Lodzie, która zaprezentowała fantastyczne, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”.

Widowisko zostało wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową, a na uwagę zasługiwała doskonała i oryginalna warstwa muzyczna, również opracowana przez Olgę Kondraszową. Choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.

(G.K.)