Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom i Rodzicom, którzy zorganizowali, wsparli organizację i w różny sposób przyczynili się do przygotowania Jubileuszu 55-lecia naszej Szkoły.

Serdeczne podziękowanie składam Księdzu Kanonikowi Janowi Kowalskiemu i Księdzu Tomaszowi Jereczek oraz wszystkim Osobom, które przygotowały i prowadziły Mszę Św. w intencji Społeczności Szkolnej SP 2 w Redzie.

Dziękuję wszystkim, którzy w dniu naszego święta, 29 listopada, wzięli udział  w uroczystościach szkolnych, poczynając od pięknej Mszy Św., poprzez Galę Jubileuszową i spotkania w gronie byłych i obecnych  pracowników, uczniów, rodziców, przyjaciół Szkoły.

Dziękuję wszystkim Państwu za uświetnienie tego szczególnego dla nas dnia.

Z poważaniem,

Iwona Nowicka, Dyrektor Szkoły.