W piątek 25 sierpnia, odbyły się zakończenia roku szkolnego dla klas I-VII. O różnych godzinach, z zachowaniem obostrzeń pandemicznych, nasi uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe wręczyła pani dyrektor Iwona Nowicka, gratulując uczniom i dziękując za ich sukcesy w konkursach i olimpiadach. Ilość nagród i wyróżnień w tak wielu konkursach w trudnym czasie pandemii pokazuje, jak mamy zdolnych i ambitnych uczniów. Szczególne podziękowania złożył uczniom klas młodszych (I-III) Wiceburmistrz Redy, pan Łukasz Kamiński, za udział w akcji Rowerowy Maj, w której redzkie placówki wzięły udział po raz pierwszy.

Podczas zakończeń swoje obowiązki po raz pierwszy pełnił nowy poczet sztandarowy w składzie: Mikołaj Lomonos, .., a w roli nowych prowadzących uroczystości szkolne znakomicie zadebiutowali Julia Konopka i Kacper Sowiński.

Po trudach tego dziwnego roku, po niewygodach zdalnego i hybrydowego nauczania, życzymy wszystkim radosnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia pierwszego września! 😊

                                                                                                            Tekst i zdjęcia: W. Muża

Zakończenie klas III

Zakończenie klas VII

Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki