19 czerwca 2019 roku odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Pani dyrektor Iwona Nowicka podsumowała miniony rok szkolny, pożegnała uczniów oraz życzyła wszystkim bezpiecznych i miłych wakacji. Uroczystość uświetnił również radny miasta Redy, pan Radosław Farion.

Uczniowie klas II przygotowali dla wszystkich maluchów program artystyczny. W szczególny sposób pożegnali swoje koleżanki i kolegów z klas III, którzy od przyszłego roku szkolnego przechodzą do starszej grupy wiekowej.

Swoje pierwsze zakończenie roku szkolnego świętowały także najmłodsze dzieci z klas 0. Zaprezentowane przez wszystkie grupy piosenki i wiersze oklaskiwali zebrani na sali rodzice.

Wszystkie dzieci spotkały się ze swoimi wychowawczyniami, odebrały dyplomy, świadectwa, upominki i w radosnych nastrojach udały się na zasłużone wakacje.

Dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

(G.K.)