W środę 19 czerwca, od rana odbywały się po kolei uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla wszystkich grup klas.

Podczas zakończenia klas IV-V i VI-VII dyrektor szkoły, Iwona Nowicka, wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z paskiem i nagrody wyróżniającym się uczniom.

Podsumowując miniony rok, pani dyrektor podkreśliła, że pracowaliśmy w wyjątkowo trudnych, nietypowych warunkach. Ze względu na trwającą rozbudowę szkoły, zmagaliśmy się z dużym zagęszczeniem uczniów, dziesięć oddziałów realizowało zajęcia na terenie SP4, a plan lekcji został „rozciągnięty” od godz. 7.05 do 17.05. Mimo tych trudnych warunków, rok przepracowaliśmy solidnie, a przede wszystkim bezpiecznie i z wieloma sukcesami.

Dziękując gronu pedagogicznemu, uczniom, pracownikom administracji i obsługi szkoły, a także rodzicom za wspólnie dobrze przepracowany rok, pani dyrektor życzyła wszystkim udanego, bezpiecznego letniego wypoczynku i zapewniła, że po wakacjach rozpoczniemy naukę w szkole powiększonej o nowy, piękny, nowoczesny budynek.