Dzienne archiwum: 14 marca 2017

W dniu 09.03.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się III Halowe Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w lekkoatletyce klas III-IV. Do rywalizacji przystąpiło ponad 300 uczniów.

21 marca obchodzimy pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Uczniowie klas I-III wezmą udział w corocznym, wesołym i barwnym pochodzie ulicami naszego miasta. Zachęcamy dzieci, aby w tym dniu przyszły ubrane w kolorach wiosennych – głównie zieleń.

Prosimy też o przyniesienie atrybutów wiosennych, które weźmiemy ze sobą na przywitanie wiosny, mogą to być: opaski z kolorowej bibuły, balony, sztuczne kwiaty, transparenty, plakaty, pluszaki np. żaby, bociany.  Plan lekcji nie ulega zmianie.