Dzienne archiwum: 8 marca 2018

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym sukcesie wokalnym Zosi Tartas. W dniach 27.02. – 01.03. Zosia wystąpiła na przesłuchaniach Festiwalu MINI GDYNIA OPEN. W kategorii wiekowej 7-10 lat, w której zaprezentowało się prawie 60 wykonawców, Zosia zdobyła złoty medal, została wytypowana przez jury do występu podczas koncertu galowego oraz otrzymała nominację do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN, który odbędzie się w czerwcu b.r.

Gratulujemy serdecznie!

W roku 2017 nasza biblioteka szkolna otrzymała w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotację na zakup książek w wysokości 12.000 zł. Dodatkowo Urząd Miasta Reda zwiększył kwotę dotacji o 3 tysiące złotych. W ten sposób uzyskaliśmy łącznie 15.000 zł na zakup nowych książek.