„ Człowiek jest w stanie przekroczyć siebie.

Zadziwiać swoją szlachetnością.”

– ks. Jan Kaczkowski –

23 kwietnia br. nasi uczniowie po raz ósmy wzięli udział w finale „Pól Nadziei 2023”, kwestując na rzecz Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku.

Tegoroczną akcję wsparła bardzo liczna grupa wolontariuszy z klas VII i VIII:

VII B: Julian Kupper, Victoria Munjeri.

VII C: Franciszek Bakulski, Emilia Perska, Oliwier Piętko, Oliwier Syposz, Mateusz Tiszer, Kinga Treder, Maciej Treder, Sylwia Wojak, Łukasz Zagórski.

VIII A: Michalina Bulenda, Agata Chojak, Nikodem Karpik, Miłosz Matysiak, Filip Myszkier,
Grzegorz Menzel,  Weronika Odowska, Marcin Olejnik, Rafał Olejnik, Kinga Pilipas, Stanisław Pranczka, Aleksander Pranga.

VIII B: Katarzyna Drózda, Pola Dublinowska, Martyna Hildebrandt, Kalina Malak, Patrycja Kotowska,  Lena Kuldanek, Natalia Niewiadomska, Julia Paprocka, Oliwia Rychlak, Monika Wicka.

VIII C: Klaudia Glapa, Wiktor Kowalewski, Natalia Motyl, Paulina Reszka, Aleksandra Stachowska, Antonina Wilkowska.

VIII D: Anna Barwińska, Nadia Fogt, Weronika Domagalska, Dawid Godlewski, Magdalena Henzel,
Maciej Krzykowski, Bartosz Rutkowski, Wojciech Skorupski, Martyna Stolc, Filip Szmidt,
Amelia Torchalska.

VIII E: Zofia Behmke, Mikołaj Bladowski, Konrad Boguszewski, Klaudia Kołakowska, Konrad Kreft,
Zofia Lewandowska, Nicole Przepióra, Radosław Prabucki, Maja Sienkiewicz, Cezary Słoboda,
Klaudia Zdyb.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczniom za wytrwałość i wielką pomoc.

Podziękowania kierujemy także do:

pani wicedyrektor Grażyny Krzebietke za pomoc w organizacji Pól Nadziei,

pań: Izabeli Pohl, Ewy Zielińskiej, Wioletty Mosińskiej oraz Joanny Słuszewskiej – Grychty
za opiekę nad wolontariuszami podczas trwania akcji,

pani Anny Kondrat oraz uczniów klasy V A za przygotowanie bardzo dużej ilości papierowych żonkili,

księży parafii p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny Aleksandryjskiej oraz parafii p.w. św. Antoniego w Redzie za wspaniałą współpracę,

– wszystkich nauczycieli i uczniów przekazujących papierowe kwiaty na kwestę.

W imieniu pracowników i podopiecznych Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku oraz własnym składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.

Tekst: M.Szornak

Zdjęcia: E. Zielińska, J. Słuszewska – Grychta, M. Szornak