Dzienne archiwum: 15 października 2023

4 października grupa 0c obchodziła Światowy Dzień Zwierząt. Obchody miały na celu przypomnienie wszystkim dzieciom, że zwierzęta też mają swoje prawa, a przede wszystkim prawo do godnego życia, bezpieczeństwa i wolności. Tego dnia w przedszkolu odwiedzili nas specjalni goście, a mianowicie ślimak afrykański oraz świnka morska. Dzieci poznały ich pochodzenie, sposób odżywiania i jak o nie dbać. Na koniec zajęć dzieci wykonały maski przedstawiające sylwety różnych zwierząt.

Czytaj dalej

Ten tydzień zaczął się dla naszych dzieciaków wyjątkowo aktywnie. W poniedziałek wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w programie Aktywny przedszkolak organizowanych przez Fundację „Uśmiech Dziecka Sportowa Jedyneczka”. Pod okiem trenera dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, gdzie podczas różnych konkurencji, ćwiczeń i zawodów prezentowały swoją sportową postawę.

Czytaj dalej

Dzień Zwierząt to bardzo ciekawe święto dla naszych zerówkowiczów. W tym roku grupa 0B świętowała w szczególny sposób – wycieczką do Gadolandu. Na miejscu dzieci zapoznały się z różnymi gadami, ich zwyczajami, pochodzeniem i sposobem opieki nad nimi. Na koniec miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z prawdziwą agamą.

Czytaj dalej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki