DEN_25
DSC03529
IMG_20190912_091200787_HDR
IMG_20190913_101030941
IMG_20191025_102342585
IMG_20191025_105922593
INAUGURACJA_15
INAUGURACJA_50
previous arrow
next arrow

Dzienne archiwum: 26 kwietnia 2024

W dniu 19 kwietnia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, pod hasłem „Na tropie czystej wody” przygotowano stoiska z kolorowankami,  krzyżówkami, interaktywnymi zadaniami z wykorzystaniem kodów QR, doświadczeniami i eksperymentami z zakresu wody. Uczniowie klas młodszych pod opieką swoich starszych koleżanek z klas VII zbudowali makietę pt. „Toaleta to nie śmietnik”, uświadamiająca czego nie powinno się wyrzucać do WC.

Czytaj dalej

W dniu 17 kwietnia w ramach podsumowania realizacji projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii, uczniowie klas 4-8 pod opieką nauczycieli: p. Anny Bednarczyk i Anny Gerber przygotowali dla całej  społeczności szkolnej montaż slowno-muzyczny pt. „Na tropie czystej wody”. Spektakl był poważny a jednocześnie  z humorem. Bardzo podobał się społeczności szkolnej.

Czytaj dalej

Z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna zaproponowała swoim czytelnikom udział w konkursie fotograficznym „ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA SPACER”

Celem konkursu było:

Promowanie czytelnictwa.

Promowanie walorów przyrodniczych najbliższej okolicy.

Rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania przyrodą.

Czytaj dalej

W dniu 11 kwietnia uczniowie klas VI zorganizowali happening w ramach projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii. Hasło przewodnie brzmiało „Na tropie czystej wody”. Celem wydarzenia było podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców Redy w zakresie racjonalnego gospodarowania w życiu codziennym zasobami wodnymi, informacja o źródłach zanieczyszczeń i formach ochrony wód.

Czytaj dalej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki