Dzienne archiwum: 4 czerwca 2024

Oddziały przedszkolne w roku szkolnym 2024/2025 będą realizować podstawę programową przy pomocy pakietu „Dobry Pomysł” Wydawnictwa WSiP.

Prosimy rodziców o nie kupowanie podręczników we własnym zakresie. Cały pakiet wraz z książkami do nauki języka angielskiego zostanie zamówiony przez wychowawców a pieniądze za pakiety będą zbierane przez skarbników z poszczególnych trójek klasowych we wrześniu na pierwszym zebraniu.  Taki sposób postępowania zdejmuje z Państwa trud poszukiwania książek w księgarniach i przyczyni się do sprawnego wyposażenia każdego ucznia w niezbędny zestaw podręczników.

Z zakupem książek do religii wstrzymujemy się do września.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!
Ogłaszamy zbiórkę opatrunków, które zostaną przekazane do szpitali misyjnych w Kamerunie w Afryce.
W surowych warunkach życia nietrudno o rany, oparzenia, urazy, skaleczenia. Na liczne obrażenia są narażone zwłaszcza pracujące od najmłodszych lat dzieci. Szpitale utrzymują się z darowizn, z pomocy darczyńców.
Dlatego zbieramy: BANDAŻE DZIANE I OPASKI ELASTYCZNE, KOMPRESY JAŁOWE I NIEJAŁOWE, GAZY OPATRUNKOWE, PLASTRY W ROLCE, PŁYNY DO ODKAŻANIA, MAŚCI (ICHTIOLOWA, CYNKOWA).
Dla placówki która uzbiera najwięcej wymienionych materiałów przewidziano nagrodę → zasadzenie drzewa (palmy) w miejscowości Abong-Mbang w Kamerunie wraz z nazwą zwycięskiej placówki.
Zbiórka potrwa od 5.06.2024r. do 21.06.2024r. Rzeczy można zostawiać w specjalnym kartonie przy wejściu głównym do szkoły lub u swoich wychowawców.
Gorąco zachęcamy do zbiórki!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki