Dzienne archiwum: 1 czerwca 2024

21 maja klasa III a uczestniczyła w niezwykłych warsztatach wiosennych, prowadzonych przez panią Dorotę Redosz w jej pracowni w Rumi o nazwie Che-Matyka.
Na początek, uczniowie musieli wykonać szereg zadań, by złamać szyfr i uwolnić zaginionego naukowca. Po rozwiązaniu wielu łamigłówek, profesor Albert wyszedł na wolność i podziękował wszystkim za zaangażowanie w jego poszukiwania. Następnie dzieci otrzymały materiały do stworzenia wspaniałych pocztówek.

Czytaj dalej

W sobotę, 25 maja odbył się VI Piknik Rodzinny, organizowany przez naszą społeczność szkolną. Jak co roku, była to bardzo udana impreza. Na naszych gości czekały liczne atrakcje, m. in. zabawy zręcznościowe dla maluchów, malowanie twarzy i koraliki na zamówienie, mega bańki mydlane, występ uczniów kl. I b i występ regionalny uczniów języka kaszubskiego, wóz strażacki i porady w piknikowej Stacji Zdrowia. Chętni mogli skorzystać z przejażdżki konnej, spróbować swoich umiejętności w strzelaniu z łuku do tarczy lub pograć na instrumentach pod okiem instruktorów z Muzycznego Startera.

Czytaj dalej

Dzień 23.05.2023 r. był pełen wrażeń i emocji. Po raz kolejny, bo już trzeci odbył się Turniej Wiedzy Ekologicznej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn złożonych z sześciolatków redzkich szkół i przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowała drużyna „Eko- Kociaków” w składzie Antonina Cerk oraz Zuzanna Sobiecka.

Czytaj dalej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki